Серія XD Precision Standard на сьогоднішній день є одним з найбільш доступних варіантів біноклів для полювання. При цьому біноклі серії Standard наділені необхідними якостями для задоволення потреб мисливців.
Вологостійкий прогумований корпус дозволяє використовувати біноклі у всіх можливих ситуаціях, що виникають на полюванні.
Завдяки застосуванню оптики з багатошаровим покриттям, а також roof-призм, забезпечується висока різкість і контрастність зображення по всьому полю зору. Застосування roof-призм також дозволяє зробити бінокль компактнішим і легшим. Крім того, різкість зображення і перенесення кольорів в цих біноклях кращі ніж у біноклів з системою призм porro, що також пов’язано з кращою фокусною здатністю.
Оптичні призми в біноклях XD Precision виготовлені зі скла високої якості: ВАК-7 у біноклях з серії Standard і BAK-4 біноклі серії Advaced.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XD Precision |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Цвет | Черный |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 0.65 кг |
- Цена: 3 130 ₴





